Wybieramy ubranie na mecz

Wybieramy ubranie na mecz

18 stycznia 2016 Wyłącz przez Daniel

Bycie kibicem to nie tylko dopingowanie ulubionej drużyny – to także dostosowanie ubioru danego dnia do pozostałych, aby nie tylko stworzyć poczucie jedności w grupie, ale przede wszystkim dodać otuchy zawodnikom ulubionego zespołu. Jak wobec tego powinniśmy ubierać się na mecz, aby dostosować się do innych?

  • Z całą pewnością najważniejszym zagadnieniem jest odpowiedni dobór ubrania na daną okazję. Inaczej będziemy ubierać się na mecz piłkarskiej reprezentacji Polski, a inaczej na ulubioną drużynę hokejową. Czasem sytuacja wygląda tak, że świetnie sprawdzają się na przykład bluzy patriotyczne (które kupimy np. tutaj), a czasem konieczne są inne zabiegi.
  • Nie zapominajmy przede wszystkim o odpowiednim kolorze. Nie da się ukryć, że właśnie dzięki niemu możemy ujednolicić nasz wygląd z całą drużyną i trybuną, aby nie czuć się odosobnieni. Nie jest to wcale trudna sprawa, a może bardzo wiele zmienić, jeśli chodzi o odbiór wydarzenia sportowego.
  • Jeśli chodzi o zagadnienia oczywiste, to nie zapominajmy o tym, aby ubrać się odpowiednio, jeśli chodzi o temperaturę. Często nie doceniamy tego, że gorąca atmosfera wywołuje gorąco w powietrzu, więc niekiedy bluzy patriotyczne lub klubowe będą po prostu zbyt ciepłe na daną okazję.
  • Pamiętajmy jednocześnie o dodatkach kibicowskich, czyli przede wszystkim czapkach i szalikach, które z całą pewnością w doskonały sposób pokazują, do jakiej drużyny należymy i że potrafimy się bawić sportem, co na pewno ma ogromne znaczenie.

Krótko mówiąc, dobór odpowiedniego ubioru na mecz to wcale nie taka prosta sprawa, ale wystarczy kilka tego typu wydarzeń, abyśmy doskonale wiedzieli, co możemy na siebie założyć, a czego powinniśmy raczej unikać. Wbrew pozorom jest to bardzo ważna i niezwykle praktyczna wiedza do wykorzystania na co dzień.

Warto zajrzeć również na: