W jakim stylu urządzić mieszkanie ?

W jakim stylu urządzić mieszkanie ?

24 lipca 2020 Wyłączone przez admin

Urządzenie mieszkania to już ostatni etap przed wprowadzeniem się, jednak często to właśnie ten element sprawia najwięcej problemów. W końcu od tego zależy jak nasze mieszkanie będzie prezentować się ostatecznie. Warto więc wybrać styl który szczególnie nam się podoba, jednak jakie mamy do wyboru ?

Styl nowoczesny

To chyba najczęściej wybierany sposób na urządzenie własnego mieszkania, charakteryzuje się prostymi i geometrycznymi kształtami. Wszystko jest zrobione w sposób bardziej minimalistyczny w klasycznych kolorach takich jak biały, czarny z dodatkami drewna. W tym stylu stawia się przeważnie na przestrzeń, dzięki czemu styl ten świetnie sprawdzi się w małych mieszkaniach.

Styl prowansalski

To styl elegancki gdzie dominują kolory biały, beżowy, szary czy też fiolet. Meble w tym stylu również są w jasnych kolorach dzięki czemu sprawiają wrażenie delikatnych i lekkich. Podłoga najczęściej jest w odcieniach brązu co sprawia że wszystko świetnie się ze sobą komponuje. Takie wnętrza Wrocław z pewnością przypadną do gustu wielu osobą, zarówno osobom starszym jak i tym młodszym.

Styl skandynawski

W naszym kraju zdobywa ostatnio ogromną popularność ze względu na swoje minimalistyczne wykończenie ale przy tym bardzo praktyczne. Do wykończenia zazwyczaj używa się drewna ale także innych ekologicznych surowców jak wełna czy len.

Warto zajrzeć również na: