Sesja ciążowa – czy warto?

Sesja ciążowa – czy warto?

29 czerwca 2020 Wyłącz przez Daniel

Okres ciąży to jedna z najbardziej wyjątkowych chwil w życiu kobiety. Wiele z nich decyduje się go uwiecznić, aby w późniejszych latach swojego życia go wspominać.

Kiedy zarezerwować sesję?

Najważniejszym warunkiem decydującym o momencie odbycia się sesji ciążowej jest samopoczucie kobiety. Jej komfort to najważniejszy aspekt. Brzuch w tym czasie powinien być widoczny, ale nie krępujący. Idealnym momentem jest czas pomiędzy siódmym a ósmym miesiącem ciąży. Na sesję zaleca się udać z partnerem, a umówić na nią z około 2 tygodniowym wyprzedzeniem.

Ubiór

O ile kwestia ubioru do takiego zdjęcia to kwestia indywidualna, to jednak wiadome jest, że ciężarna kobieta dobrze wyglądać będzie w ubraniach z elementami koronkowymi. Zazwyczaj unika się nadruków i wzorzystych tkanin. Nie należy zapominać o dodatkach takich jak biżuteria czy modny kapelusz.

Fotograf

Ważną rzeczą jest znalezienie odpowiedniego fotografa. Sesja ciążowa może potrwać nawet do 1,5 godziny, więc bardzo ważne jest nie tylko to, jakiej jakości zdjęcia zostaną wykonane, ale też to, jak dobrze będzie się z nim współpracować. Fotografia ciążowa Kraków to zapewnienie wam wyjątkowych wspomnień, więc nie byłoby dobrze, gdyby te zdjęcia kojarzyły się z nieprzyjemnym fotografem.

Warto zajrzeć również na: