Oczy zwierciadłem duszy

Oczy zwierciadłem duszy

31 grudnia 2015 Wyłączone przez Piotr

Mówi się, że oczy stanowią najważniejszy punkt twarzy. To one przyciągają wzrok innych, wyrażają nasze emocje, pokazują czy mówimy prawdę, a także uwodzą kiedy trzeba. Warto pamiętać, że odpowiednio podkreślone oczy mogą wzmocnić efekt piorunującego wzroku.Oczy same w sobie

Od wieków uważane są za najważniejsze. Ich kolorowi nadaje się wiele przymiotów, tłumaczy nimi cechy charakteru lub też szuka w nich schorzeń naszego organizmu. Odpowiednie ruchy gałkami ocznymi, wzrok skierowany na konkretne rzeczy zdradzają nasze zainteresowanie, myśli i wiele innych kwestii.

Brwi

Są one równie istotnie. Nie wpływają może stricte na odbiorcę naszego komunikatu, ale dzięki nim możemy się komuś podobać lub nie. Wywarcie dobrego wrażenia to kwestia bardzo istotna. Absurdalny kształt brwi sprawi, że nikt nie będzie brał nas poważnie. Trzeba liczyć się z tym, że one nadają niejako kształt naszej twarzy. Kiedy nasze brwi będą idealne będziemy wzbudzali większe zaufanie.

Rzęsy

zamyślony wzrok(sxc.hu)

zamyślony wzrok(sxc.hu)

Gęsty i zadbany wachlarz rzęs to podstawa uwodzenia. Nie każda z nas jednak jest obdarzona przez naturę wymarzonymi rzęsami. Z pomocą przychodzi jednak szereg mascar takich jak loreal volume million lashes so couture, które sprawią, że uzyskamy wymarzony efekt, niewielkim wysiłkiem.

Skóra pod oczami

Należy pamiętać, że zmęczenie, stres czy zła dieta odbijają się na kondycji naszej cery. Rejonem najbardziej podatnym i uwidaczniającym owe problemy jest skóra pod dolną powieką. Sińce, wory czy opuchlizna sprawiają, że nie wyglądamy atrakcyjnie. Istnieję kosmetyki, które odżywiają i niwelują niedoskonałości tej partii twarzy.

Warto zajrzeć również na: