Najpiękniejsze plaże w Europie

Najpiękniejsze plaże w Europie

18 marca 2016 Wyłącz przez Piotr

Planując wakacje kierujemy się urokliwością i magicznością miejsc, w które chcielibyśmy się udać. A ponieważ wakacje bez odpoczynku na plaży dla wielu osób są wręcz niewyobrażalne, poniżej znajduje się lista najpiękniejszych plaż w Europie.

Plaża Papagayo w Hiszpanii

Na pierwszym miejscu znajduje się hiszpańska plaża Papagayo. Ta piaszczysta plaża zachęca turystów klarownością wody i piękna rafą koralową. Otoczona jest skalami, co zapewnia spokój i poczucie ustronności.

beach(sxc.hu)

beach(sxc.hu)

Zatoka Wraku w Grecji

Drugie miejsce zajmuje Zatoka Wraku. Jest to wąska piaszczysta plaża zamknięta wysoką, wysuniętą w morze górą. To idealna plaża dla wszystkich, którzy poszukują odosobnienia. Otaczające tą plażę góry rzucają cień, w którym mogą schronić się wszyscy zmęczeni słońcem.

Zlatni Rat w Chorwacji

Na trzecim miejscu jest wysunięta w morze chorwacka plaża Zlatni Rat. Tutaj zawsze jest mnóstwo odpoczywających turystów, którzy pragną zdobyć złocistą opaleniznę przed powrotem do domu .  Dla tych, którzy tą plażę chcę tylko oglądać, organizowane są rejsy chorwacja.

Spiaggia Sabbie Nere we Włoszech

Kolejne miejsce zajmuje włoska Spiaggia Sabbie Nere. To piękna plaża o białym pisaku układającym się w charakterystyczne pasy. Zakochane pary często wybierają to miejsce na romantyczne spacery.

Tak zamyka się lista czterech najpiękniejszych plaż w Europie. Warto podkreślić, że każdy odbiera piękno subiektywnie i dlatego każdy będzie miał własną listę. Ale żeby ją stworzyć, trzeba te wszystkie plaże zobaczyć!

Warto zajrzeć również na: