Na co wydać  wygraną w lotka?

Na co wydać wygraną w lotka?

1 grudnia 2015 Wyłącz przez Piotr

Niby mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale czy znacie kogoś kto nie przyjął by milionów lub nie cieszył się z wygranej w lotka? Dlatego zawczasu warto zastanowić  się na co przeznaczylibyśmy wygrane miliony. Wśród milionowych marzeń na pewno każdy ma w planie posiadanie ma własność apartamenty Warszawa Wawer. Na drugim miejscu są egzotyczne wycieczki w najciekawsze miejsca na świecie. Z milionami na koncie stać nas na każdy zakątek, zarówno najbardziej dziki jak i ekskluzywny.

Możemy także kupić sobie jacht i podróżować na własną rękę po całym świecie. Na luksusowym jachcie niezbędne będą stroje kąpielowe i wieczorowe kreacje od najlepszych projektantów. Ludziom wydaję się, że po tak dużej wygranej wszystko zmieni się na lepsze. I słusznie bo w każdej chwili możemy poprawić sobie humor czymś nowym, a także sprawić przyjemność najbliższym. Same pieniądze szczęścia nie dają, ale jeśli dzielimy je z osobami które kochamy to już co innego. Dlatego nie oszukujmy się, każdy z nas chciałby wygrać kilka milionów. Okupić się w Mediolanie, zabrać rodzinę na wycieczkę dookoła świata, otworzyć firmę, czy kupić dom w Kalifornii.

Posiadając bajeczną posiadłość, wypadałoby mieć ma parkingu równie reprezentatywne auto. Szczególna uwagę warto zwrócić chociażby na ręcznie składanego Bentleya, Ferrari czy Astona Martina – ulubione auto Jamesa Bonda. Poza własnymi marzeniami, mając dobre serce, możemy część pieniędzy przeznaczyć na cele charytatywne. Pomagając chorym i biednym, nie będziemy czuć się tak próżni i bezużyteczni.

M4034S-4211

Portfel /sxc.hu

Warto zajrzeć również na: