Makijaż ślubny

Makijaż ślubny

21 października 2015 Wyłącz przez Piotr

Dzień ślubu z pewnością należy do jednego z najważniejszych w życiu każdej kobiety. Pragniemy wtedy wyglądać szczególnie zjawiskowo. Nie tylko dla samych siebie, lecz także dla przyszłego męża i zaproszonych gości.

Przygotowania

Długie miesiące przygotowań potrafią przyprawić o niemały zawrót głowy. Suknia, jedzenie, weselny tort, transport, zaproszenia… to tylko szczyt góry lodowej. Nieustanne dopinanie wszystkich szczegółów nie powinno nam jednak przysłonić najważniejszej kwestii – naszego wyglądu. Zdjęcia ze ślubu stanowią pamiątkę na lata, dlatego warto wyglądać perfekcyjnie podczas tego niezapomnianego dnia.

Ślubny makijaż

Makijaż w dniu ślubu powinien w pierwszej kolejności podkreślać naszą urodę. Dobrze wykonany, łączy w sobie kilka rodzajów looków – dzienny, wieczorowy i fotograficzny. Dzięki tej kombinacji, make-up będzie dyskretny, lecz wyróżniający się wysoką trwałością oraz wodoodpornością.

slub (sxc.hu)

slub (sxc.hu)

Nie tylko twarz

Jeżeli masz suknię z odkrytym dekoltem, pamiętaj, by przygotować także skórę dekoltu raz szyi. Nawet perfekcyjny makijaż nie będzie dobrze wyglądał, jeżeli zapomnisz o tych newralgicznych miejscach. Skóra musi być nieskazitelna na każdym centymetrze!

Podkład

Pamiętaj także, że najważniejszym kosmetykiem w makijażu jest podkład, bowiem stanowi on bazę dla reszty kosmetyków. W dniu ślubu najlepiej sięgnij po Revlon Photoready, który idealnie sprawdzi się na zdjęciach oraz podczas kamerowania. Efekt nieskazitelnej cery gwarantowany!

Warto zajrzeć również na: