Licytacje magazynów. Sposób na szybki zarobek.

Licytacje magazynów. Sposób na szybki zarobek.

20 sierpnia 2014 Wyłącz przez Maks

W Stanach Zjednoczonych ogromną popularnością cieszą się różnego rodzaju licytacje. Polegają one przede wszystkim na wykupie magazynów, garaży czy też porzuconych bagaży. Jest to bardzo opłacalna forma zarobku, ponieważ przy odrobinie szczęścia i umiejętności, możliwe jest zwielokrotnienie zainwestowanej sumy. Cała trudność polega na tym, że licytacja jest właściwie w ciemno. Taki magazyn otwierany jest na jedynie pięć minut – w tym czasie można zorientować się jakie przedmioty znajdują się w takim pomieszczeniu. Nie jest to łatwe, ponieważ nie można dotykać przedmiotów oraz wchodzić do takiego magazynu. Licytuje się tylko na podstawie tego, co jest widoczne. Konieczna jest więc znajomość cen przedmiotów i umiejętność szybkiej wyceny poprzez zobaczenie tylko fragmentu danej rzeczy. Niekiedy można natknąć się na prawdziwe skarby, które pozwolą na zapewnienie dobrobytu na kilka kolejnych lat.

Licytacje magazynów

Najczęściej spotykane są jednak przedmioty, które są całkowicie bezużyteczne. Są to przedmioty codziennego użytku – ubrania, książki, płyty muzyczne. W przypadku jeżeli nie pochodzą z limitowanych kolekcji to nie ma możliwości, aby na nich zarobić. Często jednak można się natknąć na coś, co jest atrakcyjne dla kolekcjonerów. Najbardziej wartościowe są dzieła sztuki. Te nie zdarzają się zbyt często, ale w momencie jeżeli się pojawią to można liczyć na ogromny zysk. Przykładem mogą być tutaj obrazy olejne znanych malarzy. Często występują też reprodukcje – ich wartość może być znacznie mniejsza lub równa zeru. Wszystko zależy od jakości danego przedmiotu i tego, czy taki obraz jest malowany ręcznie czy drukowany na specjalnych urządzeniach.

Dzieła sztuki

Licytacje magazynów pozwalają na zarobienie ogromnych sum pieniężnych /sxc.hu

Licytacje magazynów pozwalają na zarobienie ogromnych sum pieniężnych /sxc.hu

Zdarzają się też przypadki, że w tego rodzaju magazynach spotkać można samochody, motocykle, łodzie czy nawet awionetki. Wiadomo, że tego rodzaju znalezisko jest bardzo opłacalne i niekiedy można sprzedać coś z wielokrotną przebitką. Sukces na takich aukcjach polega przede wszystkim na tym, aby kupić coś możliwie jak najtaniej. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Na niektórych tego rodzaju aukcjach znajduje się wiele „zawodników”, którzy również chcą wejść w posiadanie danego magazynu. Wtedy cena idzie bardzo w górę i zarobek pozostaje pod dużym znakiem zapytania. Szansą jest zawsze to, że dostrzeżemy coś, czego nie zauważyły inne osoby. Dzięki temu możliwe jest kupienie takiego pomieszczenia za bezcen. Do tego jednak konieczne jest posiadanie dużych zdolności i wiedzy na temat drogocennych przedmiotów.

Warto zajrzeć również na: