Łazienki w modzie

Łazienki w modzie

22 grudnia 2015 Wyłącz przez Piotr

Każdy marzy teraz o modnym mieszkaniu. Coraz większe znaczenie ma także aranżacja naszej łazienki. Z miejsca typowo funkcjonalnego, staje się ona ważnym punktem każdego domu – miejscem gdzie odpoczywamy po ciężkim dniu i odreagowujemy wszystkie stresy.

Połysk na tip top

nowoczesna łazienka(sxc.hu)

nowoczesna łazienka(sxc.hu)

Bardzo modne w ostatnim czasie są meble i dodatki pokryte grubą warstwą lakieru i wypolerowane. Dzięki czemu można się w nich wręcz przeglądać. Dodatkowo najlepiej jak meble te są w ciemnych lub klasycznych kolorach – bieli lub czerni. Minusem wysokiego połysku mebli łazienkowych są mocno widoczne plamy i zacieki, a także odciski palców. Musimy być przygotowani na wieczne przecieranie mebli, by pozbyć się uporczywych śladów. Modne są także dodatki ze stali chromowanej. Dzięki temu łazienka wygląda nowocześnie i elegancko.

Wanna czy prysznic

Jak sanitaria to tylko funkcjonalne. Wanna na środku łazienki? Nie jest to problem przy dużej łazience. Coraz więcej osób preferuje aranżację, w której to właśnie wanna stanowi centralny punkt. Wygląda to bardzo elegancko oraz dodaje przepychu całości. Kabina prysznicowa na wymiar Warszawa to także dobre rozwiązanie, szczególnie przy małej łazience. Niektórzy preferują również kabiny walk-in, w których brak drzwi oraz brodzika nie stanowi problemu dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Wanna łączona z prysznicem to nie przeżytek pod warunkiem, że wszystko wykonane jest w pełni nowocześnie zarówno pod względem dobranych materiałów jak i wizualnej całości.

Warto zajrzeć również na: