Jak szybko i skutecznie upiększyć swoje zęby?

Jak szybko i skutecznie upiększyć swoje zęby?

2 września 2015 Wyłącz przez Piotr

Kawa, czerwone wino, mocna herbata i papierosy to główne czynniki odbierające biel naszym zębom. Pożółkłe zęby to zapewne czynnik, którzy szpeci nasz uśmiech. Na szczęście na rynku istnieje wiele metod wybielania zębów, więc nawet osoby z najwrażliwszym szkliwem mogą poddać się odpowiedniemu zabiegowi.

Jedną z najpopularniejszych metod na „Hollywood smile” jest zastosowanie porcelanowych licówek. Licówki to cieniutkie płatki materiału, które przykleja się na przednia powierzchnie zębów. Porcelanowe są znacznie trwalsze, ale i droższe od kompozytowych. Licówki kompozytowe są nieco bardziej podatne na przebarwienia, dlatego wybierając je musimy bardziej przyłożyć się do czyszczenia jamy ustnej. Licówki pomagają rozjaśnić żeby, nadać im ładny kształt oraz zlikwidować zbyt duże odstępy między zębami. Można zakładać je na pojedyncze zęby lub cała ich grupę.

Kolejnym sposobem są implanty. Implanty Warszawa są najlepszym sposobem na uzupełnienie braków w uzębieniu. Są bardzo praktyczne, trwałe i nie powodują dyskomfortu. Implant to niewielka tytanowa śruba, którą wszczepia się w miejsce korzenia zęba. Następnie na śrubie montowana jest porcelanowa lub ceramiczna korona zęba. Implant to proteza najbardziej zbliżona do naturalnego zęba. Leczenie odbywa się w obszarze tkanek, które posiadają zdolność regeneracji. Natomiast klasyczna protetyka wymaga szlifowania naturalnych zębów, które nie mają zdolności regeneracji i pozostają uszkodzone na stałe.

szczoteczka

Regularne mycie zębów /sxc.hu

Do zdecydowanie najszybszych metod upiększania zębów należy wybielanie. Metod wybielania jest kilkanaście. Niektóre można wykonywać na własną rękę, np.: paski wybielające (kuracja trwa około 2 tygodni). Osoby mające mocne szkliwo mogą skusić się na zabieg wykonywany lampą Zoom 2, który trwa 45 minut i usuwa przebarwienia z głębi szkliwa przywracając naturalny kolor zęba. Jeśli natomiast mamy ochotę na diametralną zmianę koloru i śnieżnobiały uśmiech, zaleca się licówki.

Warto zajrzeć również na: