Hostessa do zadań specjalnych

Hostessa do zadań specjalnych

2 listopada 2015 Wyłącz przez Piotr

Słowo hostessa wywodzi od angielskiego słowa „host” co oznacza gospodynię. Hostessa to osoba, odpowiedzialna za opiekę i oprowadzanie oraz informowanie gości danego wydarzenia o produktach, które promuje. Hostessy pracują głównie podczas targów branżowych, imprez firmowych, na wszelkich galach, konferencjach lub jako reprezentantki jakiejś marki. Hostessy ponadto reprezentują organizatorów takich wydarzeń w związku z czym istotny jest ich wygląd zewnętrzny oraz sympatyczna i kontaktowa osobowość. Goście i potencjalni klienci w pierwszej kolejności mają styczność właśnie z nimi, dlatego w dużej mierze to od nich zależy jakie wrażenie odniosą uczestnicy wydarzenia.

Praca jako hostessa to świetna opcja dla młodych dziewczyn, które jeszcze się uczą lub studiują. Taka praca nie wymaga od nich pracy w ustalonych godzinach w biurze. Zlecenia są różnorodne i mogą wybrać wydarzenie, które akurat nie godzi w plan ich zajęć. Agencja hostess Warszawa daję dziewczyną należącym do agencji dostęp do listy różnych wydarzeń z rozpiską wydarzenia, datą oraz stawką jaką zarobią na danym evencie. Hostessa musi być źródłem wiedzy i musi wiedzieć praktycznie wszystko o firmie i produkcie reklamowanym na konkretnym wydarzeniu.

Profesjonalna hostessa, wie, że to na niej spoczywa obowiązek opieki nad gośćmi oraz zachęcenie ich do zakupu reklamowanego produktu. Cechy wymagane od dobrej hostessy to przede wszystkim komunikatywność, znajomość języków obcych, atrakcyjny wygląd, wysoka kultura osobista oraz umiejętność odnalezienie się w różnych sytuacjach.

model-1251237

Modeling (sxc.hu)

Warto zajrzeć również na: