Gdzie wyjechać zimą?

Gdzie wyjechać zimą?

9 marca 2016 Wyłącz przez Piotr

Podczas mroźnych wieczorów spędzonych smętnie we własnych czterech ścianach nie należy poddawać się depresji, ale zacząć robić coś, co sprawi, że będziemy czuli się szczęśliwsi.

Dla mnie było to wyszukiwanie najlepszych opcji wakacyjnych w zimie. Mimo iż początkowo nie planowałem nigdzie jechać, dziś posiadam już bilet i lada dzień wyruszam w podróż życia. Pragnąc podzielić się wiedzą, którą zdobyłem podczas licznych godzin surfowania po intrenecie stworzyłem tę listę miejsc najbardziej atrakcyjnych do odwiedzenia zimą.

Chyba od zawsze najtańszym kierunkiem zimą był Egipt. Jest to destynacja całoroczna jednak latem przepełnione plaże mogą denerwować osoby ceniące sobie ciszę i spokój. To mekka hoteli rodzinnych z animacjami i zjeżdżalniami dla dzieci. Dla rodzin z dziećmi są one idealne, ale inne osoby tez mogą być zadowolone z prywatnego basenu hotelowego. Zimą w Egipcie jest słońce, a temperatura utrzymuje się powyżej 22 stopni.

Wyspy Kanaryjskie stały się ostatnio niezwykle popularne pośród studentów i innych młodych ludzi pragnących gdzieś wyjechać żeby „poimprezować”. Dlatego też kierunek ten najlepiej obierać w zimie, kiedy to pogoda nadal dopisuje, ale brak pijanych jednostek i brudu na plażach. Zimą na Teneryfie można spędzić urlop za połowę ceny obowiązującej latem. Najlepsze miesiące na odwiedziny to listopad, grudzień styczeń i luty.

Kolejnym celem podróżnika nie będzie hiszpania apartamenty nad morzem w okresie zimowym tchną tam pustką, gdyż Hiszpania jest niestety krajem, który także doświadcza tej anomalii pogodowej, jaką jest zima. Zamiast do Hiszpanii można się za to wybrać na Dominikanę, która przywita nas nie tylko pięknymi widokami i cudowną pogodą ale także uśmiechniętymi ludźmi dookoła

sunny (sxc.hu)

Warto zajrzeć również na: