Efektowne rozwiązanie w twoim domu – szkło lakierowane

Efektowne rozwiązanie w twoim domu – szkło lakierowane

5 stycznia 2016 Wyłącz przez Piotr

Każdy marzy o pięknym wyjątkowym wnętrzu własnego mieszkania. W domu spędzamy dużo czasu, w tym czas wolny i święta. Dużo przyjemniej jest przebywać w ładnie urządzonym domu, który wyraża naszą osobowość i styl. Aby nadać mu elegancki i stylowy charakter polecane jest szkło lakierowane Warszawa do zastosowania w różnych rozwiązaniach. Klasyczne szkło przeźroczyste jest świetnym rozwiązaniem zabezpieczającym pomalowaną ścianę. Dodatkowo ochrania powierzchnię przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Do kuchni najlepszym rozwiązaniem dekoracyjnym jest szkło lakobel, czyli lakierowane fabrycznie. Świetnie sprawdza się jako szkło na ścianę lub przestrzeń między szafkami. Niestety nie można go hartować, dlatego nie należy umieszczać go bezpośrednio nas kuchenką gazową. Nad kuchenką lepiej sprawdzi się jednokolorowe szkło hartowane.

Szkło z nadrukiem jest świetnym rozwiązaniem dla wielbicieli niestandardowych rozwiązań. Dzięki możliwości dowolnego wyboru grafiki lub zdjęcia. Każde wybrane szkło wykonywane jest na konkretny wymiar, oszlifowane z otworami na gniazda lub inne potrzebne rzeczy. Szklane rozwiązania możemy wykorzystać w każdym pomieszczeniu w domu, od salonu po łazienkę.

broken-glass-1569217

Architektura (sxc.hu)

Warto zajrzeć również na: