Dokąd zabrać swoją drugą połówkę na weekend?

Dokąd zabrać swoją drugą połówkę na weekend?

18 listopada 2014 Wyłącz przez Piotr

Nadchodzi zima, zbliżają się święta. Jest to czas bardzo rodzinny, sprzyjający przyjemnym chwilom. Na dworze robi się coraz zimniej, przyjemnie jest więc ogrzać się w ramionach ukochanej osoby. Zimą obchodzimy także święto zakochanych. Są to idealny moment, żeby spędzić czas z bliską Ci osobą. Przypomnieć jej dlaczego Cię pokochała, sprawić jej przyjemność i pozwolić odpocząć od szarej codzienności. Zabierz więc ją na weekend do SPA.

Najlepiej zrób jej niespodziankę. Lepiej, żeby nie miała pojęcia dokąd się wybieracie. Zapewniam, że efekt będzie piorunujący. Wyjedziecie w piątek po południu – tak by spędzić ze sobą przyjemny wieczór. Kolacja przy świecach po długiej podróży będzie strzałem w dziesiątkę. Możesz wybrać na nocleg na przykład hotel Wrocław. Przy okazji będziecie mogli iść na spacer po Starym Mieście. Na sobotę zaplanuj trochę zwiedzania. Może pomyśl co Twoja ukochana lubi i ułóż ten dzień specjalnie pod jej wymagania. Będzie zachwycona. Później zabierz ja na wystawną kolację i do teatru albo opery. Oczywiście jeżeli oboje lubicie takie rozrywki. Niecodzienny wieczór może jednak być doskonałym sposobem na bliższe poznanie – nawet po latach związku.

Weekend w SPA. /sxc.hu

Weekend w SPA. /sxc.hu

W niedzielę możecie wypocząć po całym dniu wrażeń w SPA. Zabierz ją na kilka godzin na masaże i inne zabiegi pielęgnacyjne. Niech odpocznie i się zrelaksuje. Może pójdziecie na basen albo do sauny? Róbcie wszystko na co tylko macie ochotę. Gwarantuję, że takim weekendem „rzucisz swoją drugą połówkę na kolana”. Dziewczyna nie tylko przypomni sobie dlaczego Cię tak bardzo kocha, ale przez kilka następnych dni pokaże Ci dlaczego Ty pokochałeś właśnie ją.

Chcesz jej sprawić prawdziwą przyjemność? Uwielbiasz kiedy jest szczęśliwa? Miała ostatnio trudne chwile, znalazła się na życiowym zakręcie i chcesz jej to wynagrodzić? Jest to najlepszy sposób. Spędzicie romantyczne chwile we dwoje, które zapiszą się w Waszej pamięci na zawsze. Twoja kobieta będzie opowiadała o wyjeździe koleżankom, a w przyszłości, być może, Waszym dzieciom. Na pewno wyjdzie Wam to na dobre. Odpoczniecie, spędzicie ze sobą więcej czasu, bo zwykle pewnie nie macie go przez natłok codziennych obowiązków.

Warto zajrzeć również na: