Chce mieszkanie na Manhattanie

Chce mieszkanie na Manhattanie

13 listopada 2015 Wyłącz przez Piotr

Mieszkanie jak na Manhattanie może być urządzone w stylu studio loft. I takie rozwiązanie wydaję się najefektywniejsze. Charakterystyczne dla takich wnętrz jest typowo otwarty plan mieszkania. Duży jasny salon połączony z jadalnią lub kuchnią z aneksem. Otwarta strefa dzienna sprawi wrażenie większej przestrzeni, jest to świetna opcja jeśli masz mały metraż. Przestrzeń najlepiej wykończyć w jasnych kolorach, które również powiększą całą przestrzeń. Podobny efekt da zamontowanie dużego lustra w korytarzu.

Drzwi

Drzwi /sxc.hu

Najlepszymi kolorami w takich wnętrzach są delikatne odcienie beżu, biel, szarawy błękit i ciepły brąz. Brąz najlepiej sprawdzi się na meblach. Meble wykonane z drewna dadzą wrażenie przytulnej aranżacji. Do tego puchate poduszki i grube koce. To wszystko świetnie wkomponuje się do pomieszczenia ze ścianą wykonana z czerwonej cegły. Wybór i montaż drzwi Warszawa nie jest konkretnie sprecyzowany, jednak sugerowane są drzwi stalowe (dla odważnych) lub klasycznie wykonane w drewna.

Całe mieszkanie charakteryzuje prostota urządzenia oraz oryginalność dodatków, która przełamuje stonowane kolory i proste meble. Dodatki w kolorze czerwonym, niebieskim i brązowym oraz żółtym idealnie będą współgrały z wszędobylskimi szarościami i beżami.

Warto zajrzeć również na: