Bukiet ślubny

Bukiet ślubny

13 marca 2016 Wyłącz przez Piotr

Prawie każdemu ślub kojarzy się z wielką uroczystością, która jest bogata we wszystko co możliwe do zorganizowania. Całe stoły zastawione jedzeniem oraz alkoholem to norma. Tańce i śpiewy, atrakcje i zabawy – to synonimy uroczystości zaślubin. Ważne, by wszystkiego było dużo. Oto – definicja wesela.

Nie wydaje wam się, że jest ona nieco kiczowata, a ślub jest bardziej przedstawieniem aniżeli ceremonią? Trochę tak, szczególnie jeśli przyjrzymy się niektórym przyszłym żoną, które wyglądają tak, jakby przed wyjściem do ludzi nie miały lustra.

ślub(sxc.hu)

ślub(sxc.hu)

Może to mnie się tak wydaje, a może rzeczywiście przydałby się niektórym  konsultant ślubny Warszawa. Dla takich ewenementów mam tylko jedno stwierdzenie “wszystkiego dużo, wszystko naćkane – jest dobrze!”.

Ci, którzy nie są pewni swojego gustu i wolą się upewnić czy nie wyglądają na swoim własnym ślubie jak marionetki na balu przebierańców mamy kilka wskazówek. Jeśli natomiast boicie się o to, że nie macie zbytniego wyczucia polecamy zatrudnić konsultanta. Na pewno z jego pomocą wasz ślub nie będzie przedstawiać groteskowego przedstawienia.

Bukiet ślubny dla panny młodej powinien być dopasowany, nie wolno przesadzić z bogactwem kolorów. Jeśli stawiamy na bogato zdobioną sukienkę bukiet nie powinien być zbyt bogaty. Jeśli zdecydowaliśmy się na to, by nasze wesele było zrobione w pastelowych kolorach nie powinniśmy mieć bukietu z czerwonych róż, w ogóle weselny bukiet powinien się składać z białych lub jasnych kwiatów. Jest to tradycja, dlatego tez nie próbujmy przesadzić.

Jeśli nie wiemy jak wypośrodkować nasze decyzje, możemy się zapytać kogoś z rodziny, siostry lub mamy. Jeśli chcemy by nasz ślub był trendy najlepiej będzie jeśli udamy się do profesjonalisty.

Warto zajrzeć również na: